Proveržio sesija


Sieki tikslo?
Esi „užstrigęs (-usi)" ir niekaip negali išspręsti kažkokios problemos?
Reikia priimti svarbų sprendimą?
Laukia svarbus susitikimas ar pokalbis dėl darbo?

Kviečiu atvykti į Proveržio sesiją, kuri skirta Jums padėti siekiant tikslo, sėkmingesnio ir kokybiškesnio gyvenimo arba sprendžiant aktualią problemą. Sesija įkvėps ir suteiks drąsos pokyčiams, padės transformuoti trukdžius kelyje į tikslą, išplėsti savo galimybių ribas, kurti ir gyventi taip, kad džiaugtųsi širdis.

Sesijos metu naudoju labai veiksmingą CQM - Kiniečių kvantinį metodą, kurio mokiausi pas jo kūrėją Gabriele Eckert.

CQM yra mentalinė technika apjungianti Tolimųjų Rytų išmintį su taikomąja kvantine fizika.
Kineziologinio testo pagalba aptiksime trukdžius (neigiamas mintis, įsitikinimus, patirtis, santykius ir pan.) įvairuose lygmenyse ir juos transformuosime. Patraukus trukdžius atsiveria naujos galimybės, atsiranda daugiau aiškumo, lengvumo ir džiugumo!

Kaip pasiruošti sesijai?

Ypatingo pasiruošimo nereikia. Būtų gerai, kad prieš sesiją apmąstytumėte, kokia konkreti situacija ar gyvenimo sritis Jūsų netenkina, ką norėtumėte keisti. Sesijos pradžioje mes kartu suformuluosime konkretų tikslą. Jis gali būti bet kurioje srityje: sveikatos, karjeros, santykių, savirealizacijos, finansų ir pan. Ši sesija puikiai tinka turint baimių (pvz. aukščio, scenos ir t.t), priimant svarbius sprendimus, konfliktinėse situacijose, ar kai trūksta pasitikėjimo savimi.

VIETA: Vilniuje, Naujamiestyje arba per skype

LAIKAS: darbo dienomis nuo 18.00 val.

KAINA: 30 eurų

REGISTRACIJA: el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai