2021 m. spalio 18-24 d.

Ačiū, kad apsilankei šiame puslapyje. Angelų žinutes ir daug kitos įkvepiančios informacijos galima rasti ir
mano Facebook’o grupėje „Širdies keliu. Seminarai, pokalbiai ir asmeninės sesijos su Jūrate Lemke“. Kviečiu prisijungti.

Kiekvieną sekmadienį ištraukiu tris angelų korteles ir paprašau žinutės kitai savaitei. Kaip pajausti kuri žinutė skirta Tau?

Nurimk, kelis kartus giliai įkvėpk ir iškvėpk, sutelk dėmesį savo širdyje ir intuityviai išsirink skaičių nuo vieno iki trijų. Ši žinutė ir bus skirta Tau šiai savaitei.

  • Atvirumo ir Pusiausvyros angelai
    Kartais mes net nepastebime, kaip „sustabarėja“ mūsų pasaulėžiūra. Viskas, kas nedera su ja, tiesiog atmetama. Angelai kviečia pasitikrinti, ar Tavyje yra pusiausvyra tarp „seno“ ir „naujo“. Atvirumas naujam požiūriui, patirčiai gali apdovanoti nelauktais atradimais. Puikus laikas padaryti kažką, kam anksčiau būtų sakius „tai ne man“ arba „niekada“.

  • Laukimo ir Paprastumo angelai
    Labai paprastai ir sąžiningai atsakyk sau į klausimą: Ko aš laukiu? Tuomet pajausk, kokį pojūtį tau suteiks tai, ko tu lauki ir jau dabar pasirink tai jausti. Taip ne tik pavyks greičiau to sulaukti materialiame lygmenyje, bet leis jau dabar mėgautis šiuo pojūčiu.

  • Grožio ir Tikėjimo angelai
    Jei negali patikėti niekuo kitu, tikėk grožiu. Tyras grožis, kuris išlieka šimtmečiais, ar tai būtų klasikinė muzika, dailė, literatūra, ar tiesiog gamtos grožis – jie dieviški. Liečiantis prie tikro grožio gyja mūsų siela, gimsta viltis ir tikėjimas. Tad pastebėk šį grožį aplinkui, apsupk save juo ir mėgaukis.