2022 gegužės 23 – 29 d.

Ačiū, kad apsilankei šiame puslapyje. Angelų žinutes ir daug kitos įkvepiančios informacijos galima rasti ir mano Facebook’o grupėje „Širdies keliu. Seminarai, pokalbiai ir asmeninės sesijos su Jūrate Lemke“. Kviečiu prisijungti.

Kiekvieną sekmadienį ištraukiu angelų korteles ir paprašau trijų žinučių kitai savaitei. Kaip pajausti kuri žinutė skirta Tau?

Nurimk, kelis kartus giliai įkvėpk ir iškvėpk, sutelk dėmesį savo širdyje ir intuityviai išsirink skaičių nuo vieno iki trijų. Ši žinutė ir bus skirta Tau šiai savaitei.

  • Sintezės ir Atsparumo angelai
    Mes esame nuolatiniame judesyje, susiję su viskuo aplink ir jeigu kartais ne viskas vyksta pagal Tavo planą galima jį pakoreguoti, pamatyti naujai atsivėrusias galimybes. Sintezės ir atsparumo angelai padės visada išlaikyti savo ašį – ryšį tarp proto ir širdies.

  • Nuotykio ir Atjautos angelai
    Angelai siūlo padaryti savaitės arba pradžiai vienos dienos eksperimentą, kartu su jais atsiverti gyvenimo nuotykiui. Visą savaitę/dieną visose situacijose veik, įsiklausydama (-s) į savo širdies balsą (sąžinę). Pabandyk įsijausti ir elgtis su Tave supančiais žmonėmis taip, kaip Tu norėtum, kad su Tavimi elgtųsi.

  • Šventimo ir Pagarbos angelai
    Džiugumas ir pagarba yra Tavo širdies savybės. Kai pajusi, kad džiaugsmas apleido Tave, pasistenk dėmesį nukreipti į savo širdį, pajausti pagarbą gyvenimui, pamatyti jo prasmę. Galbūt prasmės nebuvimas Tau trukdo džiaugtis, tuomet pabandyk ją atrasti, įsivardinti. Kas Tave džiugina?