2021 m. liepos 26 – rugpjūčio 1 d.

Kiekvieną sekmadienį ištraukiu tris angelų korteles ir paprašau žinutės kitai savaitei. Kaip pajausti kuri žinutė skirta Tau?

Nurimk, kelis kartus giliai įkvėpk ir iškvėpk, sutelk dėmesį savo širdyje ir intuityviai išsirink skaičių nuo vieno iki trijų. Ši žinutė ir bus skirta Tau šiai savaitei.

  • Pasitenkinimo ir Broliškumo/Seseriškumo angelai
    Pasitenkinimas ir ramybė ateina tuomet, kai viduje yra gilus pasitikėjimo jausmas. Pasitikėjimas savimi, nes jau daug kartų gyvenime sėkmingai įveikei sudėtingas situacijas ir per tai sustiprėjai, pasitikėjimas Tave supančiais žmonėmis, kurie prireikus Tau vėl išties pagalbos ranką ir pasitikėjimas aukštesne jėga, Šaltiniu, kurio globą ir vedimą Tu taip pat jau daug kartų patyrei. Visa tai mes galime gerai įsisąmoninti, nes tai uola, pagrindas, ant kurio mes statome tvirtą savo gyvenimo namą.

  • Paprastumo ir Integralumo angelai
  • Integralumo angelas padeda išlikti ištikimai (-am) sau. Galbūt iš pradžių reikės daugiau budrumo ir sąmoningumo, tačiau po truputį tai taps žymiai paprastesniu gyvenimo būdu. Viskas, kas teka iš širdies yra paprasta. Sudėtingai interpretuoja tik protas. Šie angelai Tau gali padėti atrasti paprastą, autentišką saviraiškos būdą, labiau pajusti, kas plaukia iš širdies.

  • Atjautos ir Valymosi angelai
  • Šiuo metu vyksta intensyvus mūsų emocinio kūno valymasis. Į paviršių kyla senos įtampos, emocijos, nuoskaudos. Atėjo laikas visa tai pamatyti, išjausti ir transformuoti. Stipriausia transformacijos jėga yra atjauta. Nesvarbu, kitam ar sau. Su atjauta galima apkabinti kiekvieną mumyse ar kituose į paviršių iškilusią emociją. Tiesiog ramiai kvėpuoti, ją jausti, stebėti, kas vyksta.