2021 m. sausio 18 – 24 d.

Kiekvieną sekmadienį ištraukiu tris angelų korteles ir paprašau žinutės kitai savaitei. Kaip pajausti kuri žinutė skirta Tau?

Nurimk, kelis kartus giliai įkvėpk ir iškvėpk ir intuityviai išsirink skaičių nuo vieno iki trijų. Ši žinutė ir bus skirta Tau šiai savaitei.

  • Pasitikėjimo angelas
    Šią savaitę Tave lydi Pasitikėjimo angelas. Jis padės sustiprinti ryšį su Šaltiniu. Mes visada galime kreiptis į jį su prašymu pagalbos, aiškumo ir vedimo, pasitikėjimas auga su kiekviena kartu įveikta kliūtimi. Pasitikėjimui sustiprinti gali prisiminti kelias situacijas iš praeities, kuriose aiškiai jautei Šaltinio vedimą ir pagalbą. Stiprus ryšys su Šaltiniu ir pasitikėjimas juo yra geriausi saugumo garantai.

  • Tikslo angelas
    Šią savaitę Tave lydės Tikslo angelas. Jis padės susidėlioti savo viziją ir atkakliai siekti užsibrėžto tikslo. Tinkamas laikas apmąstymams ką, kaip ir kada daryti, kokie sekantys žingsniai. Šis angelas suteiks Tau ištvermės, aiškumo, jėgų, siekiant savo tikslų.

  • Aiškumo angelas
    Šią savaitę gali paaiškėti lyg šiol nežinomi faktai, ateiti gilūs suvokimai, padėsiantys teisingai apsispręsti. Aiškumo angelas padės įgauti aiškumo įvairiose srityse, tik reikia jo to paprašyti.