Apie proveržio sesiją

Kviečiu atvykti į Proveržio sesiją, kuri padės sprendžiant aktualią problemą. Sesijos metu transformuosime įvairius trukdžius, susijusius su šia problema. Tai gali būti įvairios pasąmonėje išlikusios neigiamos patirtys, programos (kažkada padėjusios išgyventi, bet dabar nereikalingos), ribojantys įsitikinimai ir t.t. Visa tai neleidžia kurti ir gyventi taip, kad džiaugtųsi širdis.

Tai mano autorinė sesija, kurioje apjungiu ir intuityviai taikau visus veiksmingiausius metodus: dvasinį gydymą, šeimos konsteliacijas, psichosomatiką. Tik transformavus priežastis įvairiuose lygmenyse (sąmonėje, pasąmonėje, sieloje), gali pasikeisti ir mūsų patirtys šiandien.

Kaip pasiruošti sesijai?

Dėl sesijos rekomenduoju kreiptis, kai vargina kažkokia konkreti problema ar situacija. Ji ir bus mūsų taškas A. Taip pat galite prieš sesiją apmąstyti ir savo tašką B, tačiau sesijos pradžioje atliksiu diagnostiką ir kartu patikslinsime Jūsų tikrąjį užklausimą, tašką B. Problema gali būti bet kurioje gyvenimo srityje: sveikatos, karjeros, santykių, savirealizacijos, finansų ir pan. Ši sesija puikiai tinka turint baimių (pvz. aukščio, scenos ir t.t), priimant svarbius sprendimus, konfliktinėse situacijose, ar kai trūksta pasitikėjimo savimi.

Vieta: Sesijos vyksta online, per zoom’ą.

Trukmė: 1,5 val.

Daugiau informacijos el. paštu: jurate@seminaraisielai.lt