Turi aiškų ketinimą, bet vis susiduri su kliūtimis?
O gal trūksta aiškumo?
Trukdo baimės, pykčio, gėdos, kaltės ar kitos emocijos?
Esi „užstrigęs (-usi)“ ir nežinai ką toliau daryti?
Reikia priimti svarbų sprendimą?
Laukia svarbus susitikimas ar pokalbis?

Kviečiu atvykti į Proveržio sesiją, kuri padės siekiant sėkmingesnio ir kokybiškesnio gyvenimo arba sprendžiant aktualią temą (problemą). Sesija įkvėps ir suteiks drąsos pokyčiams, padės transformuoti trukdžius kelyje į tikslą, išplėsti savo galimybių ribas, kurti ir gyventi taip, kad džiaugtųsi širdis.

Tai mano autorinė sesija, kurioje apjungiu ir intuityviai taikau visus veiksmingiausius metodus, kuriuos pati asmeniškai išbandžiau ir naudoju. Ji puikiai tinka šiuo nestabiliu laikotarpiu, kai į paviršių iškyla mūsų giliai užspaustos baimės bei kitos emocijos. Sesijos metu mes galime jas lengvai transformuoti visiems laikams. Taip pat taikau ir labai veiksmingą CQM – Kiniečių kvantinį metodą, kurio mokiausi pas jo kūrėją Gabriele Eckert.

CQM yra mentalinė technika apjungianti Tolimųjų Rytų išmintį su taikomąja kvantine fizika.
Kineziologinio testo pagalba aptiksime trukdžius (neigiamas mintis, įsitikinimus, patirtis, santykius ir pan.) įvairuose lygmenyse ir juos transformuosime. Patraukus trukdžius atsiveria naujos galimybės, atsiranda daugiau aiškumo, lengvumo ir džiugumo!

Kaip pasiruošti sesijai?

Ypatingo pasiruošimo nereikia. Būtų gerai, kad prieš sesiją apmąstytumėte, kokia konkreti situacija ar gyvenimo sritis Jūsų netenkina, ką norėtumėte keisti. Sesijos pradžioje mes kartu suformuluosime konkretų ketinimą. Jis gali būti bet kurioje srityje: sveikatos, karjeros, santykių, savirealizacijos, finansų ir pan. Ši sesija puikiai tinka turint baimių (pvz. aukščio, scenos ir t.t), priimant svarbius sprendimus, konfliktinėse situacijose, ar kai trūksta pasitikėjimo savimi.

Vieta: Sesijos vyksta Vilniuje, Naujamiestyje arba per Skype.

Trukmė: 1,5 – 2 val.

Daugiau informacijos ir registracija: el. paštu jurate@seminaraisielai.lt