Mano aktualiausias pasiūlymas.

Niekada nevėlu siekti sėkmingesnio, kokybiškesnio gyvenimo, ryžtis tikram proveržiui.

Praktika parodė, kad vienos sesijos tam neužtenka, tikram proveržiui optimalu bent penkios – devynios sesijos.

Jei jauti, kad nori iš esmės peržiūrėti savo gyvenimą, esi kryžkelėje, nori gyventi iš širdies, autentiškai, jaustis kiekvieną dieną gyva (-s) ir tikra (-s) – neatidėliok, kviečiu kartu su manimi leistis į penkių vasariškų asmeninių Proveržio sesijų kursą. Laukiu Tavo žinutės jurate@seminaraisielai.lt

Šio kurso metu viena iš sesijų bus su mediumu iš Vokietijos, giliai jaučiančiu žmogaus sielą. Aš suorganizuosiu ir versiu šią sesiją. Taigi nersime giliai 💚

Pasiūlymas galioja birželio – rugpjūčio mėn.

Apie proveržio sesiją

Turi aiškų širdies troškimą, bet vis susiduri su kliūtimis?
O gal trūksta aiškumo?
Trukdo baimės, pykčio, gėdos, kaltės ar kitos emocijos?
Esi „užstrigęs (-usi)” ir nežinai ką toliau daryti?
Reikia priimti svarbų sprendimą?
Laukia svarbus susitikimas ar pokalbis?

Kviečiu atvykti į Proveržio sesiją, kuri padės sprendžiant aktualią temą (problemą). Sesija įkvėps ir suteiks drąsos pokyčiams, padės transformuoti trukdžius kelyje į tikslą, išplėsti savo galimybių ribas, kurti ir gyventi taip, kad džiaugtųsi širdis.

Tai mano autorinė sesija, kurioje apjungiu ir intuityviai taikau visus veiksmingiausius metodus, kuriuos pati asmeniškai išbandžiau ir naudoju. Ji puikiai tinka šiuo nestabiliu laikotarpiu, kai į paviršių iškyla mūsų giliai užspaustos baimės bei kitos emocijos.

Intuityviai aptiksime trukdžius (neigiamas mintis, įsitikinimus, patirtis, santykius ir pan.) įvairiuose lygmenyse ir juos transformuosime. Patraukus trukdžius atsiveria naujos galimybės, atsiranda daugiau aiškumo, lengvumo ir džiugumo!

Kaip pasiruošti sesijai?

Ypatingo pasiruošimo nereikia. Būtų gerai, kad prieš sesiją apmąstytumėte, kokia konkreti situacija ar gyvenimo sritis Jūsų netenkina, ką norėtumėte keisti. Tai gali būti bet kuri sritis: sveikatos, karjeros, santykių, savirealizacijos, finansų ir pan. Ši sesija puikiai tinka turint baimių (pvz. aukščio, scenos ir t.t), priimant svarbius sprendimus, konfliktinėse situacijose, ar kai trūksta pasitikėjimo savimi.

Vieta: Sesijos vyksta per zoom’ą arba gyvai, Vilniuje, Naujamiestyje.

Kaina: 50 eurų

Trukmė: 1,5 val.

Daugiau informacijos ir registracija: el. paštu jurate@seminaraisielai.lt