Seminaras skirtas gyvybinės jėgos ir meilės sau stiprinimui bei sąmoningumo didinimui. Kai mes patys suvokiame ir patiriame, kas mes iš tikrųjų esame, meilė sau auga savaime. Meilė sau ir gyvybinė jėga yra laimingo gyvenimo pagrindas ir tiesiogiai tarpusavyje susijusios.

Kiekvienas ateiname į Žemę turėdami tam tikrą kiekį gyvybinės jėgos. Jei nesirūpiname savimi, neteisingai maitinamės, patiriame daug skausmo, gyvename nuolatiniame strese, galvoje sukasi negatyvios mintys – visa tai eikvoja mūsų gyvybinę jėgą. Dauguma žmonių net nežino, kad yra neišsenkantis šios jėgos šaltinis ir kad mes galime prarastas jėgas vėl atstatyti.

Tai praktinis seminaras, mokysimės rasti priėjimą prie gyvybinės jėgos ir kaip vėl ja užsipildyti. Gyvybinė jėga veikia visuose lygmenyse: kūno, dvasios ir sielos.

Jeigu mes atsiveriame šiai jėgai, ji daro didelę įtaką mūsų gyvenimui:
– žymiai pagerėja sveikata,
– turime daugiau jėgų,
– mąstymas tampa aiškesnis ir ramesnis,
– mes aiškiai suvokiame, kas mes esame ir ko mums reikia,
– įsiviešpatauja vidinė taika ir ramybė,
– žymiai daugiau gyvenimo džiaugsmo,
– ir, svarbiausia, daugiau meilės sau ir artumo su tuo, iš kur mes kilome – dieviškuoju Šaltiniu.


Seminarą veda Susanne Radke (55 m.) iš Vokietijos. Ji nuėjo ilgą ieškojimų kelią. Jau būdama vaikas pastebėjo, kad jos aplinkoje gesdavo arba neteisingai rodydavo elektriniai prietaisai ir laikrodžiai, skambėjo telefonai, perdegdavo lemputės. Tai tęsėsi daug metų. Tik būdama 40-ies ji aptiko šio fenomeno priežastį – labai aukštą savo energijos vibraciją. Šiandien ji žino, kad tai gali naudoti gydymui. Po truputį ji išmoko su šiomis energijomis elgtis, jas tyrinėjo. Šiandien ji šią retą dovaną naudoja sąmoningai ir padeda sieloms gyti.


KUR: studijoje Saulės namai (Algirdo g. 16-1, Vilnius)

KADA: 2020 m. gegužės 9-10 d.

REGISTRACIJA: būtina el. paštu: jurate@seminaraisielai.lt, registracijos patvirtinimui prašome pervesti 30 eurų avansą, sąskaitą nurodysime atsakydami į Jūsų žinutę.

Seminaras vyks jaukioje grupėje (maks. 20 dalyvių) vokiečių kalba su vertimu į lietuvių kalbą. 


[rtec-registration-form event=743]