2023 sausio 30 – vasario 5 d.

Ačiū, kad apsilankei šiame puslapyje.

Ženklus ir žinutes mes galime gauti įvairiais būdais. Tikiu, kad šios žinutės bus naudingos Tau. Mano Facebook’o grupėje „Širdies keliu” gali rasti daug kitokios įkvepiančios informacijos. Kviečiu prisijungti.

Kaip pajausti kuri žinutė skirta Tau? Nurimk, kelis kartus giliai įkvėpk ir iškvėpk, sutelk dėmesį savo širdyje ir intuityviai išsirink skaičių nuo vieno iki trijų. Ši žinutė ir bus skirta Tau šiai savaitei.

Meilė yra svarbiausia

Svarbu, kaip elgiesi įvairiose situacijose. Gyvenime bus daug iššūkių ir pamokų, nes tai yra gyvenimo dalis. Priimk sprendimą mokytis iš visko, kas nutinka. Paruošk širdį, kad ji priimtų ir leistų kilti įvairiausiems jausmams. Pagalvok, kas Tave daro laimingu. Laikas skirti visą dieną savo malonumui. Mylėk tai, kas esi ir būk pasiruošęs besąlygiškai duoti bei priimti meilę.

Šaltinis: Angela Hartfield ir Josephine Wall „Gamtos dvasių kortos“


Paleisk tai, kas sena

Viską, ką dabar patiri, pats sukūrei savo mintimis ir jausmais. Dabar tai pasivijo Tave, bet gali viską paleisti ir pradėti kurti naują realybę. Paleisk visus jos aspektus, kurie Tau daugiau nenaudingi, neveda pirmyn. Paleisk viską, kas praeityje nepavyko. Paleisk ir visą materialią nuosavybę, kuri trukdo kurti naują svajonę. Žinok, kad būtent čia, kur dabar esi gali sukurti ir pradėti kažką naujo.

Šaltinis: Angela Hartfield ir Josephine Wall „Gamtos dvasių kortos“


Nurimti

Svarbu būti darnoje su visais savo gyvenimo aspektais visais lygmenimis – kūno, emocijų, proto ir dvasiniu. Jeigu neskiri laiko sau, kasdienybėje gali atsirasti disharmonija, nesvarbu į kokią pusę ji pakryps, į pozityvią ar į negatyvią. Geriausiai pusiausvyrą galima atstatyti klausantis kūno. Skirk laiko sau. Leisk užsipildyti ir nurimti vidinei jėgai. Tai padės ir sustiprins Tave.

Šaltinis: Angela Hartfield ir Josephine Wall „Gamtos dvasių kortos“