Apie knygą

Ar Jūs kartais taip pat jaučiate nepaaiškinamą ilgesį, glūdintį sielos gilumoje? Tiesos, pažinimo ilgesį, kuris mus veda tolyn ir gilyn?
Šioje knygoje su didele meile, nuolankumu, humoru ir išmintimi Maya pasakoja savo asmeninę gyvenimo istoriją, kuri gali būti vertinga kiekvienam.

Ji aprašo savo dvasines paieškas, susitikimą su šviesos būtybe Ananda. Maya gebėjo matyti sielas, su jomis bendrauti. Ji gavo labai gilias įžvalgas apie sielų kelionę Žemėje. Maya išsamiai ir aiškiai pasakoja apie didžiąsias sielas, kurios niekada nenusisuko nuo šviesos, jų gyvenimus Žemėje, reinkarnaciją, dualiąsias sielas, kitas planetas ir ko jos mus moko, apie santykį su mirtimi ir apie paskutinįjį antspaudą.
Pažintis su Mayos gyvenimu ir veikla praplečia sąmonę, atveria širdį, jos slėpiningą gelmę, suteikia drąsos eiti savo keliu – šviesoje ir džiugiai.

Knyga lietuvių kalba išleista 2019 m. Iš vokiečių kalbos vertė Juratė Lemke.
Kaina: TIK VASARIO MĖNESĮ KAINA 12 eurų su siuntimu Lietuvoje

Pristatymo sąlygos: siuntimas Omniva paštu (2 d. d. ) arba atsiėmimas Vilniuje.
Jeigu norėtumėte įsigyti šią knygą, prašome susisiekti el. paštu jurate@seminaraisielai.lt arba galite naudoti kontaktų skiltyje esančią formą.


Apie autorę

Maya Storms (1924-2016) gimė Olandijoje, augo Hagoje, vėliau su vyru Laurens Storms gyveno Arnheme. Antrojo pasaulinio karo metais dalyvavo antinaciniame pasipriešinimo judėjime, po karo dirbo žurnaliste viename Hagos dienraštyje, tačiau visa širdimi troško išvykti į Indoneziją. Jai tai pavyko, ir kelis metus Maya gyveno Indonezijoje, patyrė ten vykusias nepriklausomybės kovas. Grįžusi į Olandiją, iki pirmosios santuokos ji dirbo sekretore įvairiose įmonėse. Daug kartų gyvenime Maya tik per plauką išvengė mirties.

Dar būdama vaikas, ji matė savo ankstesnių gyvenimų ir „tikrųjų namų” vizijas, o 1974 m. šviesos būtybė jos netikėtai paprašė tarnauti Dievui. Nuo to laiko ji dirbo kaip mediumė Olandijoje, Vokietijoje, Šveicarijoje. Jos veiklos pamatas buvo pagalba žmonėms priartėti prie Dievo, įgyti

Dar būdama vaikas, ji matė savo ankstesnių gyvenimų ir „tikrųjų namų” vizijas, o 1974 m. šviesos būtybė jos netikėtai paprašė tarnauti Dievui. Nuo to laiko ji dirbo kaip mediumė Olandijoje, Vokietijoje, Šveicarijoje. Jos veiklos pamatas buvo pagalba žmonėms priartėti prie Dievo, įgyti Žinojimą.