Artimiausi renginiai:

Renkama grupė 6 dalių kursui „Nuo rutinos iki savirealizacijos”, kuris vyks sausio – vasario mėn. online.

Tikriausiai Tau teko daug kartų girdėti „prisiimk atsakomybę už save, savo gyvenimą, viskas Tavo rankose, mes patys kuriame savo gyvenimą”. Tik kaip tai įgyvendinti praktiškai?

Mano tikslas, parodyti, kad savirealizacija gali prasidėti jau dabar. Rutina, voverės ratas ar neįkvepiantis darbas šiuo atveju yra Tavo mokytojai, padėsiu pamatyti, suvokti ir priimti jų pamokas ir eiti toliau. Dabar kaip niekad lengva atrasti ir pradėti savo mylimą veiklą. Žmonės, galintys įkvėpti, palydėti kitus labai reikalingi.

Kuo toliau, tuo greičiau viskas kinta, bet tai, kas tikra – visada yra ir liks. Jeigu užsiimsi mylima veikla – visada bus darbo, ir, dar svarbiau, jis nesijaus, kaip darbas!

Kurso metu ore tvyrančią atsinaujinimo jėgą panaudosime savo gyvenimo sąmoningiems pokyčiams ir kūrybai.

Atrasime ir patys kursime asmeninį pagalbos sau būdą, kuris padės įveikti visas kliūtis kelyje.

Tikiuosi, kad kiekvienas į kursą ateis su konkrečiu ketinimu: kurso metu susidėlioti sau konkretų ketinimą, pasiruošti veiksmų planą ir pradėti jį įgyvendinti. Kad 2024 būtų tikro proveržio metai!

Tai bus pirmi Tavo žingsniai nauja kryptimi, ilgos kelionės pradžia, kurioje Tu jau nebebūsi auka, viską matysi taip, kaip yra ir žinosi, kaip elgtis toliau. Grupės palaikymas šiuo metu yra labai vertingas, pasikeitęs asmeninis požiūris į įvairias situacijas bus pagrindas po kojomis, kuris suteiks pasitikėjimą ir ramybę.

Kursas yra 6-ių dalių, 2 val. susitikimai online vyks kartą per savaitę. Visą laiką veiks uždara grupė, kurioje palaikysiu Tave įkvepiančiomis mintimis, informacija, dalinsimės savo patirtimis, bus galima užduoti klausimus.

Labai džiaugsiuosi, jeigu šiuo keliu mes eisime drauge. Prisijunk!

Jei Tau įdomi ši tema, kviečiu rašyti jurate@seminaraisielai.lt ir sausio 16 d. dalyvauti kurso pristatyme.