Esi mokomas atsistoti į eilę, iš kurios tu jokiu būdu negali pasitraukti.
Tau liepiama klausytis.
Tave skatina varžytis.
Teigiama, kad tavo pažymiai lemia tai, kas esi.
Tau nesakoma, kad esi vienintelis, nepakartojamas, kad esi kitoks ir tai daro tave ypatingu.
Nesvarbu, kaip tau sekasi mokykloje, esi nuostabus ir talentingas. Kad tu turi teisę išreikšti save ir laisvai reikšti savo jausmus.
Jie pasakoja apie dujas, elektrą, vėjo turbinas…. Niekuomet nepasakydami tau, kad tu pats esi energija, kaip ir visa kita aplink.
Jie kalba apie lytinę sveikatą ir seksualumą, nekalbėdami apie savigarbą ir šventąją seksualumo pusę. Tau nesakoma, kad tavo kūnas yra šventovė ir niekas negali jo liesti be tavo leidimo.
Jie kalba apie išsivysčiusio pasaulio pasiekimus ir finansinę gerovę, tačiau nesako, kad didžiausias turtas glūdi tavo širdyje ir vadinasi meilė.
Nesvarbu, kiek pinigų turi savo banko sąskaitoje. Jei tavo širdis kupina meilės, būsi daug turtingesnis už kai kuriuos milijonierius.
Jie pasakoja apie Trečiojo pasaulio šalis, kuriose žmonės badauja ir kur dažnai vyksta karas, tačiau nepaaiškina, kad tavo šalis parduoda jiems ginklus, kuriais jie žudo vieni kitus, ir kad būtų lengva sustabdyti badą pasaulyje, jei tai būtų pelninga.
Jie kalba su tavimi apie politinį švietimą, piliečių teises ir pareigas, nors mūsų išrinkti atstovai, mūsų elitas, kiekvieną dieną jas pamina.
Jie sako, kad tu turi laikytis taisyklių, o tuo tarpu pasaulio galingieji patys nieko negerbia.
Jie pasakoja tau apie metų laikus ir gamtos ciklus, nepaaiškindami tau, kad šie daro įtaką tavo organizmui ir kad yra svarbu gerbti savo aplinką. Kad žmogus yra tik svečias žemėje, o ne jos valdovas. Gaja yra mūsų maitinanti motina ir jei žmogus ją po truputį vis naikina – eina savo paties pražūties keliu.
Tau duoda mūsų Saulės sistemos planetų žemėlapį, bet nepaaiškina, kad esi sukurtas iš žvaigždžių dulkių ir susijęs su kosmoso begalybe. Kiekviena visatos vibracija veikia tavo energiją ir atvirkščiai.
Klausyk, mano vaike, ką tau sako dideli, bet niekuo netikėk.
Atrask tai, kas nepasakyta už įprastų mokymų, už tariamų tiesų slypinčius dalykus. Pasitikrink viską pats.
Nieko nepriimk, kaip savaime suprantamą.
Niekada.
Plačiai atverk savo akis ir širdį ir pats tyrinėk gyvenimo paslaptis.


Šaltinis: Sylvie Marceau, vertimas į lietuvių k. – Jūratės Lemke

Categories: Įvairūs