Šios gydomosios sesijos vyks dvi dienas iš eilės. (internetu, per zoom) Renginio data tikslinama.

Jų tikslas – sąmonės plėtra, savigydos jėgų stiprinimas, meditacija kūnui, dvasiai ir sielai.

I dalis

Tema: Pasiruošimas ir eterinių kūnų bei energetinių centrų valymas, ryšys su dvasiniais vedliais

II dalis

Tema: Dvasinė chirurgija

Kaina už abi dienas 50 eurų, už pirmą dieną – 25 eurai. SVARBU: Antrą dieną galima dalyvauti tik tie, kas buvo pirmą dieną.

Privalumai:

  • Stipriai jaučiamas savigydos jėgų sustiprėjimas visuose lygmenyse
  • Dalyvauti sesijose galėsite patogiai iš savo namų, kurie taip pat bus energetizuoti ir energetiškai išvalyti
  • Sesijos metu bus palaimintas ir energetizuotas vanduo


Achimas su dvasine chirurgija susipažino lankydamasis Brazilijoje. Tai įkvėpė jį padaryti gydomąsias sesijas dvi dienas iš eilės, nes taip galimas dar stipresnis poveikis. Pirmąjį vakarą vyks subtiliųjų kūnų valymas ir stiprinimas bei pasiruošimas dvasinei operacijai antrąją dieną. Dvasinė chirurgija dar labiau suintensyvins organizmo savigydos jėgas.

Prieš sesijas pasiruoškite stiklinį indą su vandeniu (galima ir iš čiaupo). Meditacijos metu šis vanduo bus specialiai Jums energetizuotas ir galėsite jį skiesti bei naudoti po sesijų. Susiplanuokite po sesijų laiko sau, nes gydomosios jėgos dar ir vėliau stipriai veikia.

Sesijos pradžioje Achimas papasakos apie vakaro eigą, pasidalins savo suvokimais, atsakys į Jūsų klausimus. Gydomoji jėga jau veikia ir stiprėja pokalbio metu, po to mes panirsime į ją pilnai ir „maudysimės” joje. To dėka sustiprės ryšys su mūsų siela, dvasiniu pasauliu, mūsų dvasiniais vedliais ir angelu sargu. Galima medituoti sėdint arba mėgautis gydymu gulint. Sesija vyks vokiečių kalba su vertimu į lietuvių kalbą

Šiame lygmenyje lengva pamatyti savo problemas ir blokus, ryšio su Šaltiniu dėka tai gyja ir transformuojasi. Bus valomi mūsų energetiniai kanalai, kad galėtų grįžti sveikata, mes vėl taptume laisvi ir nepriklausomi. Tai gali būti juntama kaip šiluma, dilgčiojimas arba vėsa. Galima medituoti sėdint arba mėgautis gydymu gulint.

Patirk dvi dienas, kupinas sveikatos, sąmoningumo, mėgaukis sielos ramybe ir dvasinio pasaulio jutimu.

Pirmosios Achimo sesijos lietuvių kalba įvado video


Achim‘as Grathwol gimė 1978 m. Sulz am Neckar mieste, Vokietijoje. Įgijęs staliaus profesiją jis atliko civilinę tarnybą greitosios medicinos pagalbos skyriuje. 2009 m. baigė statybos inžinieriaus studijas ir kelis metus dirbo Niujorke, Valensijoje bei San Paule. Įvairi aplinka, skirtingos kultūros labai greitai nušlifavo ir subrandino Achim‘o asmenybę.

Nuo 2009 m. praktikuoja jogą, 2014 m. baigė Shivananda jogos mokytojų kursus (401 UE, Rudraprayag Himalaya, Indija). Turėdamas techninį ir medicininį mąstymą, visgi 2004 m. dėl stuburo problemų Achim‘as pats kreipėsi į dvasinį gyduolį Anglijoje. Jis ne tik pagydė stuburą, bet vienos sesijos metu Achim‘as pajuto, kai iš gyduolio rankų į jį pradėjo plūsti kažkas panašaus į ugnį. Jame pažadinta jėga vėliau vis labiau skleidėsi. Po kelių metų jis paklausė to paties gyduolio, kas anuomet įvyko. Trumpai pagalvojęs jis atsakė: „Tai įvyko tam, kad tave pažadinti“.

Achim‘as seniai domisi krikščionių mistika, dvasiniu jogos mokymu ir sufizmu. Didžiausias jo troškimas yra harmonizuoti žmogaus kūną, dvasią ir sielą ir tokiu būdu padėti stiprius pamatus tikram dvasiniam augimui. Dabar Achim‘as veda seminarus ir individualias bei grupines gydomąsias sesijas gyvai ir online. Viena iš jo specializacijų – dvasinė chirurgija.


Daugiau informacijos (vokiečių k.)

Nuoširdžiai rekomenduoju!