2020 m. lapkričio mėn. data bus patikslinta vėliau


Labai džiaugiuosi, galėdama Jums pristatyti nuostabų dvasinį gyduolį iš Vokietijos Achim‘ą Grathwohl ir pasiūlyti sudalyvauti jo vedamoje gydomojoje sesijoje internetu, zoom platformoje.


Achim‘as Grathwol gimė 1978 m. Sulz am Neckar mieste, Vokietijoje. Įgijęs staliaus profesiją jis atliko civilinę tarnybą greitosios medicinos pagalbos skyriuje. 2009 m. baigė statybos inžinieriaus studijas ir kelis metus dirbo Niujorke, Valensijoje bei San Paule. Įvairi aplinka, skirtingos kultūros labai greitai nušlifavo ir subrandino Achim‘o asmenybę.

Nuo 2009 m. praktikuoja jogą, 2014 m. baigė Shivananda jogos mokytojų kursus (401 UE, Rudraprayag Himalaya, Indija). Turėdamas techninį ir medicininį mąstymą, visgi 2004 m. dėl stuburo problemų Achim‘as pats kreipėsi į dvasinį gyduolį Anglijoje. Jis ne tik pagydė stuburą, bet vienos sesijos metu Achim‘as pajuto, kai iš gyduolio rankų į jį pradėjo plūsti kažkas panašaus į ugnį. Jame pažadinta jėga vėliau vis labiau skleidėsi. Po kelių metų jis paklausė to paties gyduolio, kas anuomet įvyko. Trumpai pagalvojęs jis atsakė: „Tai įvyko tam, kad tave pažadinti“.

Achim‘as seniai domisi krikščionių mistika, dvasiniu jogos mokymu ir sufizmu. Didžiausias jo troškimas yra harmonizuoti žmogaus kūną, dvasią ir sielą ir tokiu būdu padėti stiprius pamatus tikram dvasiniam augimui. Dabar Achim‘as veda seminarus ir individualias bei grupines gydomąsias sesijas gyvai ir online. Viena iš jo specializacijų – dvasinė chirurgija.


• Gydomoji sesija vyks uždaroje grupėje, internetu. Būtina registracija el. paštu: jurate.lemke@gmail.com nurodant vardą, pavardę bei el. pašto adresą, kuriuo išsiųsime nuorodą į renginio prieigą zoom platformoje.
• Jeigu naudositės mobiliuoju telefonu ar planšete, pabandykite prisijungti ir išbandyti ar viskas veikia iš anksto, gali reikėti parsisiųsti zoom programėlę.
• Sesijos pradžioje Achim‘as papasakos truputį apie save ir savo gydymo metodą, paskui seks meditacija ir gydymas. Viskas truks apie 1,5 val. Būtų puiku, jeigu Jūsų niekas tuo metu netrukdytų, galėtumėte įsijungti kamerą ir jis Jus galėtų matyti.
• Sesija vyks vokiečių kalba su vertimu į lietuvių kalbą. Šalia galima pasistatyti indą su vandeniu, kuris pasikraus sesijos vibracijomis.
• Rekomenduojami energetiniai mainai dar tikslinami.
Daugiau informacijos (vokiečių k.)

Nuoširdžiai rekomenduoju!