Gydomoji sesija su Achim Grathwohl (internetu, per zoom)

Sesijos tema: Gilus detoksas visuose lygmenyse

Ši sesija ypač rekomenduojama tiems, kas pastaruoju metu vartojo daug stiprių vaistų, pasiskiepijo ar šiaip nori išvalyti savo kūną visais lygmenimis.

Sesijos privalumai:
– Stipriai jaučiamas savigydos jėgų sustiprėjimas visuose lygmenyse;
– Dalyvauti sesijose galėsite patogiai iš savo namų, kurie taip pat bus energetizuoti ir energetiškai išvalyti;
– Sesijos metu bus palaimintas ir energetizuotas vanduo.

Būtina išankstinė registracija, nurodant savo vardą ir pavardę el. paštu: jurate.lemke@gmail.com Mainai – 20 eurų.

Užsiregistravusiems atsiųsiu informaciją išankstiniam apmokėjimui. Prisijungimą prie renginio atsiųsiu dieną prieš renginį. 

Prieš sesiją pasiruoškite stiklinį indą su vandeniu (galima ir iš čiaupo). Meditacijos metu šis vanduo bus specialiai Jums energetizuotas ir galėsite jį dauginti bei naudoti po sesijos.

Sesijos pradžioje Achim‘as papasakos truputį apie save ir savo gydymo metodą, paskui seks meditacija ir gydymas. Viskas truks apie 2 val. Būtų puiku, jeigu Jūsų niekas tuo metu netrukdytų, galėtumėte įsijungti kamerą ir jis Jus galėtų matyti. Achimas sukuria stiprų energetinį lauką, kurio dėka sustiprės ryšys su mūsų siela, dvasiniu pasauliu, mūsų dvasiniais vedliais ir angelu sargu. Šiame lygmenyje lengva pamatyti savo problemas ir blokus, ryšio su Šaltiniu dėka tai gyja ir transformuojasi. Bus valomi visi mūsų energetiniai kanalai ir kūnai, kad galėtų grįžti sveikata, mes vėl taptume laisvi ir nepriklausomi. Tai gali būti juntama kaip šiluma, dilgčiojimas arba vėsa. Galima medituoti sėdint arba mėgautis gydymu gulint. Sesija vyks vokiečių kalba su vertimu į lietuvių kalbą. Šalia galima pasistatyti indą su vandeniu, kuris pasikraus sesijos vibracijomis.

Pirmosios Achimo sesijos lietuvių kalba įvado video


Achim‘as Grathwol gimė 1978 m. Sulz am Neckar mieste, Vokietijoje. Įgijęs staliaus profesiją jis atliko civilinę tarnybą greitosios medicinos pagalbos skyriuje. 2009 m. baigė statybos inžinieriaus studijas ir kelis metus dirbo Niujorke, Valensijoje bei San Paule. Įvairi aplinka, skirtingos kultūros labai greitai nušlifavo ir subrandino Achim‘o asmenybę.

Nuo 2009 m. praktikuoja jogą, 2014 m. baigė Shivananda jogos mokytojų kursus (401 UE, Rudraprayag Himalaya, Indija). Turėdamas techninį ir medicininį mąstymą, visgi 2004 m. dėl stuburo problemų Achim‘as pats kreipėsi į dvasinį gyduolį Anglijoje. Jis ne tik pagydė stuburą, bet vienos sesijos metu Achim‘as pajuto, kai iš gyduolio rankų į jį pradėjo plūsti kažkas panašaus į ugnį. Jame pažadinta jėga vėliau vis labiau skleidėsi. Po kelių metų jis paklausė to paties gyduolio, kas anuomet įvyko. Trumpai pagalvojęs jis atsakė: „Tai įvyko tam, kad tave pažadinti“.

Achim‘as seniai domisi krikščionių mistika, dvasiniu jogos mokymu ir sufizmu. Didžiausias jo troškimas yra harmonizuoti žmogaus kūną, dvasią ir sielą ir tokiu būdu padėti stiprius pamatus tikram dvasiniam augimui. Dabar Achim‘as veda seminarus ir individualias bei grupines gydomąsias sesijas gyvai ir online. Viena iš jo specializacijų – dvasinė chirurgija.


• Gydomoji sesija vyks uždaroje grupėje, internetu. Būtina registracija el. paštu: jurate.lemke@gmail.com nurodant vardą, pavardę bei el. pašto adresą, kuriuo dieną prieš renginį išsiųsime nuorodą į prieigą zoom platformoje.
• Jeigu naudositės mobiliuoju telefonu ar planšete, pabandykite prisijungti ir išbandyti ar viskas veikia iš anksto, gali reikėti parsisiųsti zoom programėlę.
• Sesijos pradžioje Achim‘as papasakos apie vakaro eigą. Paskui seks meditacija ir individualios sesijos, kurios truks apie 5 minutes. Visas renginys truks apie 2 val. Būtų puiku, jeigu Jūsų niekas tuo metu netrukdytų, galėtumėte įsijungti kamerą ir jis Jus galėtų matyti.
• Sesija vyks vokiečių kalba su vertimu į lietuvių kalbą. Šalia galima pasistatyti indą su vandeniu, kuris pasikraus sesijos vibracijomis. Kiekvieną dieną – skirtingomis.
Daugiau informacijos (vokiečių k.)

Nuoširdžiai rekomenduoju!