Turėjau pas Jūratę 4 sesijas. Geresnio indėlio į savęs pažinimą ir savo augimą nelabai galiu ir įsivaizduoti. Materialiai tai net neišmatuojama, ką mes gauname po tokių sesijų. Baigusi jas aš „išėjau“ rami, drąsiai žinodama, kad ir kas benutiks mano gyvenime, aš tikrai žinosiu kaip ir ką daryti, kad grįžčiau į savo širdies kelią ir toliau ramiai galėčiau juo eiti. Be visa to, atvėriau kelią naujiems santykiams, kurie bus kitokie, nes aš pati esu jau kitokia. Miela, Jūrate, mano dėkingumas Jums neišmatuojamas! A.

Atrodo, kad tiek visko daug žinau ir naudoju bei kitiems padedu, bet tas posakis, kad „batsiuvys be batų” buvo kaip tik man. Kai tik paskaičiau tavo skelbimą, kad kvieti išbandyti naujo metodo vidiniam proveržiui, tai net nesuabejojau, kad tai kaip tik tai, ko man matyt dar trūksta. Ir tikrai, likau nustebinta. Viskas ką taikei labai paprasta, suprantama, labai įdomu ir tikrai naudinga bei efektyvu. Labai vėl sustiprino tikėjimą Dievu ir kvantine realybe. Labai tikiu, kad tas proveržis tikrai dabar pagaliau įvyks. Ir džiugina tai, kad kažkaip esama situacija jau lyg ir taip stipriai nebekabina. Dėkoju nuoširdžiai už pokyčius dar kartą. G.

Jaučiuosi ramesnė po sesijos. Kelionė į savo baimę buvo labai įspūdinga ir ją – BAIMĘ – išjaučiau labai stipriai ir giliai. Kiekvieną dieną jausdavau baimės smaugimą, dabar lengviau. Negaliu teigti, kad kad ji išnyko visiškai, bet tikrai palengvėjo. Šiuo metu nebejaučiu, to jausmo, kai jauti, kad tavęs nėra niekur, kad neturi vietos šiame gyvenime. Didelis dėkui, Jums, Jūrate. J.

Jau sesijos metu atėjo džiaugsmas ir buvo labai linksma, nors problema nebuvo tokia linksma. O po sesijos pajutau ramybę, kad viskas bus gerai ir tinkamu laiku, pajutau visatos vedimą, atėjo informacija apie geriausius situacijos sprendimo būdus ir lengvumas kūne. Atrodė, kad paleidau iš tikrųjų labai daug. R.

Pirmos dvi dienos po seanso vėrė vieną po kito labai stiprius suvokimus, visiškai nesusijusius su ketinimu, kurį įvardinom prieš seansą ir atrodė, kad vyksta tiesiog intensyvus emocingas gyvenimas. Tačiau, kai vieną dieną visa tai sprogo, visos dalelės susidėliojo į vietą ir viena po kitos ėmė belstis įkvepiančios mintys apie kurias svajojau. Didžiausias gėris ir smagumas yra jausmas, kad net didžiausiam akligatvy tave lydi ir stebi. Po to, kai ištraukiau Angelų žinutę „Grožis” pastebėjau, kad visą savaitę šį žodį itin dažnai vartojau. Jaučiu, kad nusiklojau storą „kaldrą” ir po truputį atradau ne tik aiškumą, bet ir džiaugsmą, kai sumanymai virsta veiksmu.  V.

Nesu įsigilinus į šį metodą, tik žinau, kad jis veikia 🙂
Dar kartą teko tuo įsitikint. Mano problema buvo jausmų užspaudimas, sesijos metu ir po sesijos pakilo, išsilaisvino užspausti jausmai, pradėjau daugiau jausti, pasaulis „tapo” ryškesnis, spalvingesnis. Neigiami, negatyvūs jausmai transformavosi. Labai rekomenduoju ir pati dalyvaučiau, nes šis metodas tikrai viską keičia.   N.